De rondreizende expositie FEMICIDE is in Coevorden! Van 18 september tot 8 oktober kunt u aan de zuidkant van het station (richting EDS Plein) de zuilen zien staan met de indrukwekkende foto’s en verhalen. En tips over hoe we het escalerende geweld kunnen herkennen en wat we kunnen doen. Kom allemaal langs!
Paulien Blaauwgeers had de eer gastvrouw van de opening te mogen zijn. De meest indrukwekkende spreker was Marian Stoppelenburg, de moeder van de in mei door femicide om het leven gekomen Sandra.
Vorig najaar heeft de gemeenteraad unaniem een motie aangenomen die het college opdroeg meer aandacht te geven aan de campagne tegen geweld tegen vrouwen. En tot onze grote vreugde bleek dat onze burgemeester, als verantwoordelijke voor veiligheid, hier ook echt met zijn ziel invulling aan wilde geven. Dat deze expositie naar Coevorden is gebracht is één van de acties die sindsdien is ondernomen.
PAC is heel trots dat we hier een rol in hebben kunnen spelen!
